ZASADY ZAPISÓW NA OBOZY Z GREENSAMI - PAKIET LOJALNOŚCIOWY‼️

ZASADY ZAPISÓW NA OBOZY Z GREENSAMI – PAKIET LOJALNOŚCIOWY‼️

PAKIET LOJALNOŚCIOWY został przygotowany specjalnie dla naszych klientów. Aby uniknąć niepotrzebnych kolejek przy zapisach i funkcjonować będzie od OBOZÓW ZIMOWYCH od 2024 roku.

PAKIETEM LOJALNOŚCIOWYM  chcemy podziękować Państwu, naszym stałym Klientom, za zaufanie kiedy oddajecie pod naszą opiekę swoje dzieci, którym nas Państwo obdarzacie podczas organizacji OBOZÓW LETNICH i ZIMOWYCH oraz PÓŁKOLONII.

PAKIET ZIELONY:

Gratulujemy wyboru Pakietu Zielonego na czwarty termin dyżurów Greens! To świetna okazja dla nowych uczestników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wyjazdami z Greensami. Niezależnie od braku wcześniejszego doświadczenia, masz teraz szansę odkryć piękno i przyjemność spędzania czasu na dyżurach. To wspaniała okazja do nauki, poznawania nowych ludzi i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Cieszymy się, że jesteś gotów dołączyć do tej przygody! 🌱🌍

PAKIET BRĄZOWY:

Brawo z okazji Pakietu Brązowego na trzeci termin dyżurów Greens! Posiadając 2 dyplomy z dwóch wyjazdów lub półkolonii z Greensami, wyraźnie pokazujesz swoje zaangażowanie i pasję. Jesteśmy pewni, że Twój trzeci termin dyżurów będzie równie inspirujący i satysfakcjonujący jak poprzednie.

 

PAKIET SREBRNY:

Gratulacje z okazji posiadania Pakietu Srebrnego na drugi termin dyżurów Greens! Posiadając 3 dyplomy z obozów lub półkolonii z Greensami, jesteś z pewnością doświadczonym uczestnikiem. Twój udział i zaangażowanie w poprzednich wyjazdach z pewnością przyniosły Ci wiele cennych doświadczeń. Cieszymy się, że możesz kontynuować swoją przygodę z Greensami i życzymy Ci wspaniałego czasu podczas drugiego terminu dyżurów! 🌳🌞

 

PAKIET ZŁOTY:

To brzmi niesamowicie! Gratulujemy posiadania Pakietu Złotego z gwarancją miejsca oraz najniższej ceny na dyżury Greens. Posiadając 4 dyplomy z obozów lub półkolonii oraz będąc stałym uczestnikiem wyjazdów, z pewnością jesteś cenionym członkiem społeczności. Twoje zaangażowanie i udział w wcześniejszych wyjazdach to doskonałe dowody Twojego zaangażowania. Cieszymy się, że możesz korzystać z takich przywilejów i mamy nadzieję, że Twój czas na dyżurach Greens będzie wspaniały!

UWAGA:

Warunkiem zapisania dziecka na wyjazd jest dostarczenie karty uczestnika oraz zadatku.

Jednocześnie informujemy, iż bez dostarczonej karty (oryginał) i zadatku (gotówka) nie zapisujemy na listę uczestników.