TURNUS V, OBÓZ NARCIARSKI – MAŁE CICHE (KOŁO ZAKOPANEGO)

 Termin:
  19 – 24 lutego 2023 r. (6 dni, niedziela – piątek)

 Koszt:

 NOWA CENA !!!!

1000 zł Cena dotyczy osób zapisanych od 15 września 2022r.

PIERWSZY SIĘ ZAPISUJESZ WIECEJ ZYSKUJESZ 😉

Podobnie jak przy zapisach na obozy letnie, cena wyjazdu dotyczy pierwszego „Dyżuru Greens”, na kolejnych spotkaniach cena będzie wzrastała co kolejny „Dyżur Greens”.

Cena ta nie zawiera kosztu wypożyczenia sprzętu i wyciągów.
Wypożyczenie nart NA MIEJSCU (ok. 25 – 30 zł. dziennie) i opłata za wyciągi (koszt zależny od stopnia umiejętności – wyciąg orczykowy  dla początkujących i słabo jeżdżących: karnet 10 wjazdów – 28 zł).

Zakwaterowanie w Pensjonacie „JASKÓŁKA”, pokoje 3,4,5,-os. z łazienkami.
W budynku stołówka, salka sportowa ze stolami do tenisa, świetlica, a także przechowalnia nart i szatnia. Budynek znajduje  się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie, jest tam dużo miejsca do zabawy na śniegu.

ZAJĘCIA NA STOKU:
Przy samym pensjonacie znajduje się stok dla początkujących i średnio jeżdżących, nieco dalej większa stacja narciarska z wyciągiem kanapowym. Dzieci dowożone będą także autokarem na  inne wyciągi, dobierane zależnie od poziomu umiejętności. Na wszystkich stacjach narciarskich  znajdują się wyciągi orczykowe dla początkujących
i kanapy na stokach dla dobrych narciarzy.  Wszyscy nasi wychowawcy jeżdżą i uczą jazdy na nartach, mamy też swojego instruktora. Jeżeli pogoda na to pozwoli, zajęcia na stokach odbywać się będą codziennie, a długość ich trwania  i intensywność dostosowana będzie do  chęci dzieci, kondycji i umiejętności. Poza jazdą na nartach  będzie jak zawsze mnóstwo innych zabaw, konkursów, zajęć sportowych, dyskoteki, ognisko,  wizyta w termach, zwiedzanie Zakopanego. Program dostosowywany będzie na bieżąco do wieku i  zainteresowań dzieci oraz warunków atmosferycznych. 

UWAGA:
Zapisy tylko na „Dyżurach Greens”.

ZALICZKA w kwocie 400 zł wraz z kartą uczestnika wyjazdu.

Przedpłata nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z wyjazdu – są to koszty niezależne od ilości uczestników – autokar, parking, koszty programowe itp.

Reszta należności do 12 grudnia 2022 r. (poniedziałek)

BARDZO PROSIMY O TERMINOWOŚĆ WPŁAT. JEŻELI DO 12 GRUDNIA 2022r. NIE ZOSTANIE W CAŁOŚCI UREGULOWANA OPŁATA ZA WYJAZD,  KOSZT WYJAZDU WZROŚNIE O 100 Zł.

CENA WYJAZDU ZAWIERA:
Pobyt z wyżywieniem, cztery posiłki dziennie (obiadokolacja pierwszego dnia – do śniadania ostatniego dnia + prowiant na drogę). Opiekę wykwalifikowanych wychowawców, ski instruktorów oraz kierownika, wstępy do obiektów oraz koszty atrakcji etc. Wycieczka z górskim przewodnikiem, nauka i doskonalenie jazdy na nartach, przejazd autokarem i korzystanie z niego na miejscu. Baseny termalne. Ubezpieczenie NNW. 

Serdecznie zapraszamy !!!