WISŁA 2022

tel. 604 181 884

OBOZY

TURNUS II, WISŁA

Obóz sportowo – rekreacyjny

Uwaga!!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na świecie informujemy, iż istniej możliwość zmiany programu.  W przypadku wprowadzenia obostrzeń uniemożliwiających organizację wyjazdu, obóz zostanie odwołany, a pieniądze zwrócone w całości.

 Termin: 10 – 16.07.2022 r.

CENA: 1 090 zł  

Realizujemy Bon Turystyczny 500+¸ 

GRZEGORZ GOMUŁKA – kierownik obozu

tel. 604-181-884

(reszta kadry w trakcie ustalania)

Zakwaterowanie w Ośrodku Kolonijnym „Willa Urocza” ul. 11 Listopada 32, 43-460 Wisła.

Od stycznia 2022 r. ośrodek ma nowego właściciela, który specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla zorganizowanych grup.

Willa Urocza usytuowana jest w centrum Wisły (800m od rynku miasta) w cichym malowniczym zakątku, przy wielu szlakach turystycznych. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami w pokojach oraz telewizorem. Na miejscu jest jadalnia, bezpłatny dostęp do Internetu. W pobliżu znajduje się kompleks obiektów sportowych: boiska, korty tenisowe, basen kryty oraz park wodny w Hotelu Gołębiewski.

W programie: zwiedzanie Wisły, wycieczki piesze po okolicy, (dostosowane do warunków atmosferycznych oraz możliwości dzieci). Jak zawsze bogaty program tj. wyjście na basen kryty, wycieczka całodzienna z przewodnikiem. Poza tym mnóstwo innych zajęć: imprez, konkursów, zabaw terenowych, plastycznych, dyskoteki, ogniska, podchody itp.

 

UWAGA:

Warunkiem zapisania dziecka na wyjazd jest dostarczenie karty uczestnika oraz zadatku.

Jednocześnie informujemy, iż bez dostarczonej karty (oryginał) i zadatku (gotówka) nie zapisujemy na listę uczestników.

ZADATEK nie podlega zwrotowi w kwocie 290 zł wraz z kartą uczestnika wyjazdu.

Zadatek nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z wyjazdu – są to koszty niezależne od ilości uczestników – autokar, parking, koszty programowe itp.

Reszta należności do 12 czerwca 2022 r.

BARDZO PROSIMY O TERMINOWOŚĆ WPŁAT. JEŻELI DO 12 CZERWCA 2022r. NIE ZOSTANIE W CAŁOŚCI UREGULOWANA OPŁATA ZA WYJAZD,  KOSZT WYJAZDU WZROŚNIE O 100 Zł.

CENA WYJAZDU ZAWIERA:

Pobyt z wyżywieniem, cztery posiłki dziennie (obiadokolacja pierwszego dnia – do śniadania ostatniego dnia + prowiant na drogę)

Transport autokarem i korzystanie z niego na miejscu

Opiekę przez cały czas trwania turnusu, pomoc oraz sprzęt i materiały do realizacji programu,

Ognisko z pieczeniem kiełbasek,

Ubezpieczenie NNW.

 

Serdecznie zapraszamy!!