tel. 604 181 884

OBOZY

TURNUS II, AUGUSTÓW

Termin 02 – 09.08.2020 r.
CENA: 1120 zł

GRZEGORZ GOMUŁKA – kierownik obozu
tel. 604-181-884
(reszta kadry w trakcie ustalania)
Zakwaterowanie w Ośrodku Kolonijnym Jędrek (www.jedrek.pl), usytuowanym w lesie, nad brzegiem jeziora Necko. Pokoje 2, 4 i 5-osobowe z węzłem sanitarnym na korytarzu. Własna plaża z ratownikiem, dookoła las, plac zabaw, boisko, grill, niedaleko do miasta.
W programie: zwiedzanie Augustowa, wycieczki po całej Suwalszczyźnie oraz wycieczka na Litwę (Ostra Brama, Cmentarz na Rossie), rejs statkiem. Bogaty program sportowy, w tym nauka pływania kajakiem oraz spływ kajakowy, kąpiele w jeziorze i plażowanie, wycieczki rowerowe, możliwość zdobycia karty pływackiej. Poza tym mnóstwo innych zajęć: imprez, konkursów, zabaw terenowych, plastycznych, dyskoteki, ogniska, podchody, zajęcia linowe, strzelanie z łuku itp.

UWAGA:
PRZEDPŁATA w kwocie 220 zł wraz z kartą uczestnika wyjazdu do 02 marca 2020 r.
Przedpłata nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z wyjazdu – są to koszty niezależne od ilości uczestników – autokar, parking, koszty programowe itp.
II wpłata do 15 maja 2020 r.
Reszta należności do 12 czerwca 2020 r.

BARDZO PROSIMY O TERMINOWOŚĆ WPŁAT. JEŻELI DO 12 CZERWCA 2020r. NIE ZOSTANIE W CAŁOŚCI UREGULOWANA OPŁATA ZA WYJAZD,  KOSZT WYJAZDU WZROŚNIE O 100 Zł.

CENA WYJAZDU ZAWIERA:
Pobyt z wyżywieniem, cztery posiłki dziennie (obiadokolacja pierwszego dnia – do śniadania ostatniego dnia + prowiant na drogę)
Transport autokarem i korzystanie z niego na miejscu
Opiekę przez cały czas trwania turnusu, pomoc oraz sprzęt i materiały do realizacji programu,
Ognisko z pieczeniem kiełbasek,

Ubezpieczenie NNW.
   Serdecznie zapraszamy!!!

Close Menu