tel. 604 181 884

OBOZY

Turnus I, Małe Ciche
(koło Zakopanego)

TURNUS I, MAŁE CICHE (KOŁO ZAKOPANEGO)

Termin:
08 – 13 stycznia 2021 r. (6 dni, piątek- środa)

Koszt:
770 zł

Cena ta nie zawiera kosztu wypożyczenia sprzętu i wyciągów. Wypożyczenie nart NA MIEJSCU (ok. 25 – 30 zł. dziennie) i opłata za wyciągi (koszt zależny od stopnia umiejętności – wyciąg orczykowy dla początkujących i słabo jeżdżących: karnet 10 wjazdów – 28 zł).

RENATA SZAŁKIEWICZ – kierownik obozu narciarskiego

GRZEGORZ GOMUŁKA – instruktor narciarstwa

tel. 604-181-884

(reszta kadry w trakcie ustalania)

Zakwaterowanie w Pensjonacie „JASKÓŁKA”, pokoje 3, 4, 5-os. z łazienkami. W budynku stołówka, salka sportowa ze stołami do tenisa, świetlica, a także przechowalnia nart i szatnia. Budynek znajduje  się w bezpiecznym, ogrodzonym terenie, jest tam dużo miejsca do zabawy na śniegu.

ZAJĘCIA NA STOKU:

Przy samym pensjonacie znajduje się stok dla początkujących i średnio jeżdżących, nieco dalej większa stacja narciarska z wyciągiem kanapowym. Ponadto dzieci dowożone będą autokarem na  inne wyciągi, dobierane zależnie od poziomu umiejętności. Na wszystkich stacjach narciarskich  znajdują się wyciągi orczykowe dla początkujących oraz kanapy na stokach dla dobrych narciarzy.  Wszyscy wychowawcy jeżdżą i uczą jazdy na nartach, mamy też swojego instruktora. Jeżeli pogoda na to pozwoli, zajęcia na stokach odbywać się będą codziennie, a długość ich trwania  i intensywność dostosowana będzie do  chęci dzieci, kondycji i umiejętności. Poza jazdą na nartach  będzie jak zawsze mnóstwo innych zabaw, konkursów, zajęć sportowych, dyskoteki, ognisko, wizyta w termach, zwiedzanie Zakopanego. Program dostosowywany będzie na bieżąco do wieku i  zainteresowań dzieci oraz warunków atmosferycznych. 

UWAGA:
PRZEDPŁATA w kwocie 270 zł wraz z kartą uczestnika wyjazdu do 11 października 2020 r.
Przedpłata nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z wyjazdu – są to koszty niezależne od ilości uczestników – autokar, parking, koszty programowe itp. Reszta należności do
13 grudnia 2020 r.

BARDZO PROSIMY O TERMINOWOŚĆ WPŁAT. JEŻELI DO 13 GRUDNIA 2020r. NIE ZOSTANIE W CAŁOŚCI UREGULOWANA OPŁATA ZA WYJAZD,  KOSZT WYJAZDU WZROŚNIE O 100 Zł.

CENA WYJAZDU ZAWIERA:

Pobyt z wyżywieniem, cztery posiłki dziennie (obiadokolacja pierwszego dnia – do śniadania ostatniego dnia + prowiant na drogę). Nauka i doskonalenie jazdy na nartach, baseny termalne, transport autokarem i korzystanie z niego na miejscu, opiekę przez cały czas trwania turnusu, pomoc oraz sprzęt i materiały do realizacji programu, ognisko z pieczeniem kiełbasek, ubezpieczenie NNW.

Serdecznie zapraszamy!!!

Karta obozowa

(kliknij aby pobrać)

Close Menu